İzmit Çelik Kapı

İzmit çelik kapı, uygun fiyatları ile sizleri bekliyor. Evlerine çelik kapı monte etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Artmasının en önemli sebeplerinden birisi güvenliktir. Alarmlı ve merkezi kilit sistemi güçlü olan çelik kapılar hırsızlar ve diğer kötü niyetli insanlara karşı üst düzey koruma sağlamaktadır. Sadece ev değil, ofis ve apartmandaki daireler için de kullanılabilir. Kapıların sağlam durabilmesi için, çelik maddesi kullanılır. Bu nedenle adını çelik kapı olarak almıştır. Son dönemlerde evlerin güvenliğini sağlaması için bir zorunluluk haline gelmiştir.

İzmit Çelik Kapı Modelleri

İzmit Çelik Kapı Modelleri
İzmit Çelik Kapı Modelleri

 

İzmit çelik kapı, ev sahiplerinin ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmiştir. Birbirinden farklı renk, desen ve güvenliği sağlayan diğer özellikleri bulunmaktadır. 

İzmit çelik kapı modelleri, dışarıyı gösteren 180 derece açısı dürbün ve alarm sistemine sahiptir. Ayrıca dış yüzeyi laminat ile kaplanmıştır. Kahverengi, siyah, beyaz ve krem renkleri ile kişilerin beğenisine sunulmuştur. Çelik kapı kasası ve kanat kısmı statik boya ile boyanmıştır. Menteşe kısmında güvenliği sağlayacak pimler ve emniyet kelepçesi bulunmaktadır. 

İzmit çelik kapı, ses geçirmeyen özelliğe sahiptir. Bunun dışında toz ve kir tutmaz. Kolay bir şekilde temizlenebilir. Çelik kapı modelleri birden fazla özelliğe sahip olduğu için fiyatları değişiklik göstermektedir.

İzmit Çelik Kapı İmalatı

İzmit Çelik Kapı İle İlgili Tüm Detaylar Burada
İzmit Çelik Kapı İle İlgili Tüm Detaylar Burada

Çelik kapılar, yağmur, güneş, nem ve benzeri dış etkenlere karşı dayanıklı olacak şekilde imal edilmektedir. Dış kısmında kullanılacak malzemeler bu kriterlere göre seçilir. Ev sahipleri de bu kriterlere göre tercihini yaparlar. İzmit çelik kapısı ahşap, kompozit ve laminat kaplama olacak şekilde üretilir. Dış kaplaması evin güvenliği açısından koruma özelliğini kaybetmeyecektir. 

İzmit Çelik Kapı Fiyatları

İzmit çelik kapı fiyatları içerisindeki bulunduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Çelik kapılar, diğer kapılara göre daha pahalıdır. Kendinizin ve ailenizin güvenliğini sağlamak için kaliteli bir seçim yapmalısınız. Evinize sağlam İzmit çelik kapı almak için web sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

Ayrıca bkz: Villa Kapısının Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir